Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRASY - CYKLO

Po kliknutí na Vaší vybranou trasu se Vám zobrazí mapa.....

Cyklo 14 km - dětská:


Od prostoru startu se vydáte směr Karasy po cyklotrase 3053. Pojedete podél Novozámeckého rybníka krásnou přírodou, téměř bez kopečků. Tato cyklotrasa 3053 Vás dovede až pod zámek v Zahrádkách k hlavní silnici na Českou Lípu, kde se dáte doleva do kopce ke kontrole v Hostinci u Dlabače. Po občerstvení se vydáte stejnou cestou zpět do prostoru cíle, kde se můžete těšit na buřtíka, diplom a nějakou dobrůtku.

 

Cyklo 37 km

Od startu se vydáte směrem na Zahrádky po cyklotrase 3053. Tato cyklotrasa 3053 Vás dovede až pod zámek v Zahrádkách k hlavní silnici na Českou Lípu, kde se dáte doleva do kopce. Před zámkem přijedete k rozcestníku cyklotrasy 3098 po které se dáte doleva kolem pomníku. Pokračujete stále rovně, opatrně přes hlavní silnici, kolem základní školy a lipovou alejí až dojedete do Holan. V Holanech u restaurace se dáte doleva a hned doleva po hlavní silnici směr Kozí Roh, přes Loubí, kde se napojíte na cyklotrasu 211, která Vás dovede až do Dřevčic ke kontrole – Hospůdka Dřevčice. Po občerstvení pokračujete dolů z kopce směr Dubá, pod kopcem doleva do obce Drchlava, kde po stoupání za kostelem opět doleva po polní cestě do Pavlovic. Pozor cesta není moc udržována, ale dá se projet. V Pavlovicích doprava dolů z kopce směr Popelov, Šváby do Borku. V Borku se držte vlevo kolem hřbitova až k hlavní silnici, kterou opatrně přejeďte mírně rovně z kopce dolů rovně mírně do kopce ke kontrole v Hostinci u Dlabače. Po občerstvení se dáte z kopce dolů po hlavní silnici a pozor hned pod kopcem ostře doprava na cyklotrasu 3053. Tato cyklotrasa Vás dovede až do prostoru startu a cíle na buřtíka .

Cyklo 54 km

Od startu se vydáte směrem na Zahrádky po cyklotrase 3053. Tato cyklotrasa 3053 Vás dovede až pod zámek v Zahrádkách k hlavní silnici na Českou Lípu, kde se dáte doleva do kopce. Před zámkem přijedete k rozcestníku cyklotrasy 3098 po které se dáte doleva kolem pomníku. Pokračujete stále rovně, opatrně přes hlavní silnici, kolem základní školy a lipovou alejí až dojedete do Holan. V Holanech u restaurace se dáte doleva a hned doleva po hlavní silnici směr Kozí Roh, přes Loubí, kde se napojíte na cyklotrasu 211, která Vás dovede až do Dřevčic ke kontrole – Hospůdka Dřevčice.. Za Dřevčicemi se dáte pod kopcem doprava směr Lhota – Zátyní po cyklotrase 0057. Po této trase projedete Zátyní a opatrně vjedete na hlavní a odbočíte doleva na Dubou. Okolo kostela za hasičskou zbrojnicí je křižovatka a za ni se dáte směrem na Korce, Ždírec. Po cyklotrase 25 dojedete přes Korce do Tachova. V Tachově na návsi první doprava na obec Žďírec po cyklotrase 0015 a za cca 500m pokračujete rovně směr Okna (doprava je směr Ždírec). Na tomto rozcestí Vás čeká kontrola v podobě razítka na stromě, tak hledej. V Oknech u hlavní silnice opět doleva po cyklotrase 0014 přes Oboru do Doks. V Doksech v ulici 5. května odbočíte doprava do ulice Luční cyklotrasa 25. Tato cyklotrasa Vás vyvede z Doks směr Mimoň, kde se dáte doleva směr Staré Splavy po cyklotrase 3045. Tato cyklotrasa 3045 Vás dovede až do prostoru startu a cíle na buřtíka.

Cyklo 81 km
Od startu se vydáte směrem na Zahrádky po cyklotrase 3053. Tato cyklotrasa 3053 Vás dovede až pod zámek v Zahrádkách k hlavní silnici na Českou Lípu, kde se dáte doleva do kopce. Před zámkem přijedete k rozcestníku cyklotrasy 3098 po které se dáte doleva kolem pomníku. Pokračujete stále rovně, opatrně přes hlavní silnici, kolem základní školy a lipovou alejí až dojedete do Holan. V Holanech u restaurace se dáte doleva a hned doleva po hlavní silnici směr Kozí Roh, přes Loubí, kde se napojíte na cyklotrasu 211, která Vás dovede až do Dřevčic ke kontrole – Hospůdka Dřevčice. Za Dřevčicemi se dáte pod kopcem doprava směr Lhota – Zátyní po cyklotrase 0057. Po této trase projedete Zátyní a opatrně vjedete na hlavní a odbočíte doleva na Dubou.  Okolo kostela za hasičskou zbrojnicí je křižovatka a za ni se dáte směrem na Korce, Ždírec. Po cyklotrase 25 dojedete přes Korce do Tachova. V Tachově na návsi první doprava na obec Žďírec po cyklotrase 0015 a za cca 500m pokračujete  doprava směr Ždírec (rovně je směr Okna). Na tomto rozcestí Vás čeká kontrola v podobě razítka na stromě, tak hledej. Přes Luka k hlavní silnici, kde se dáte rovně po cyklotrase 0014. Po této cyklotrase dojedete k rozcestníku Pankrác, kde se dáte doprava směr Březinka po cyklotrase 0061. V obci Březinka doleva po cyklotrase 0060 – Bezdězskou cestu směr Bezděz. V obci Bezděz na návsi doprava po cyklotrase 3045 kolem kostela a po krásném sjezdu pojedete po cyklotrasách 3045 i 25 až narazíte na silnici Doksy - Hradčany a vy se dáte doleva a tato trasa Vás dovede až k silnici Doksy – Staré Splavy, a Vy se dáte doprava na Staré Splavy po cyklotrase 3045. Tato cyklotrasa 3045 Vás dovede až do prostoru startu a cíle na buřtíka 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář